Nasza Kapliczka

Jakiś czas temu proboszcz naszej parafii ks. dziekan Alfred Michalik zwrócił się do naszego sołtysa Edwarda Odelgi z prośbą o pomoc w renowacji naszej kapliczki. Chętni do wykonania tego dzieła znaleźli się szybko w osobach strażaków należących do naszej jednostki OSP. Pod wodzą naczelnika jednostki Floriana Felgera strażacy przy współudziale sołtysa sprawili że kapliczka została odrestaurowana. Dodatkowo Pan Leszek Nowostawski z firmy „Lemar” wykonał nowe ogrodzenie w miejsce starego, zniszczonego. Wszystkim zaangażowanym w ten projekt składam serdeczne podziękowania. Poniżej zdjęcia z zakończenia prac.

DSCN1080 DSCN1083 DSCN1081

1 reply
  1. barbara
    barbara says:

    Z lza w oczach ogladam moja wies tu sie wychowalam ,tu chodzilam do szkoly i tu urodzlam swe dzieci,ktore tez rozpoczynaly swa edukacje w MOJEJ szkole Wies sie rozwija i az milo popatrzyc i porownywac co bylo i co jest ale jedno juz nie poznaje starych znajopmych, duzo nowych nieznanych mi twarzy -alt to tez ma swe uroki Pozdrawiam starych mieszkancow wsi Pana Okosa z Dworcowej,i jego rodzine,Lelkow z Sadowej,Kobylkiewiczow z Sadowej,Bobrow,Losiowz Ogrodowej rodzine Pasoniow z Dworcowej ,rodzine Stemporskich moja nauczycielke z biologii jej meza

    Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *